קארטינג האגם

מסלולי המירוצים של קארטינג האגם ממוקמים במרכז התיירות של אגם מונפורט ממש ליד העיר מעלות.

המסלול הינו מהמקצועיים וטובים ביותר בארץ מציע לכם מקצים ותחרויות נהיגה מלהיבות במיוחד ברכבי קארט ממונעי בנזין.

ריח הדלק באוויר, הדגל מורם למעלה ובספירה לאחור תוזנקו למקצה ראשון של תחרות מלהיבה במיוחד מול החברים או המשפחה, ביום כיף או בבילוי זוגי.

רכבי הקארטינג מותאמי נהיגה לילדים ולמבוגרים כאחד ולאחר תדריך בטיחות קצר והרשמה תתחילו בפעילות שהאנדרנלין גבוה בשמיים.

המנצח יזכה להניף גביע על פודיום המנצחים, תמונה קטנה למזכרת תשאיר בכם טעם לעוד פאן בצפון.

סוגי התחרויות - פעילות קארטינג בגליל

מסלול הקארטינג שלנו הינו מהמקצועיים בארץ ומציע לכם חובבי האנדרנלין ואטרקציות בצפון, פעילות מלהיבה בנהיגה על רכבי הקארט המהירים. בתחילת כל סבב תחרות ירשמו המשתתפים במחשב המירוץ, יעלו לרכב לאחר תדריך והצטיידות בקסדה. סיבוב ראשון להכרות עם הקארטינג ונעמוד על קו ההיציאה למירוץ. ההזנקה הינה ממוחשבת וכל רכב ממוספר ונמדד במערכת חדשנית ומקצועית למדידת זמני הנהיגה והמירוץ. על הקו יעמוד המזניק ומיד עם האור הירוק ברמזור ההזנקה נצא לתחרות מהירה במיוחד מלאה במתח ועקיפות שירוממו את החוויה. בסיום התחרות נכתיר את המנצחים על הפודיום, תמונה קטנה להנצחה של הרגע כדי למנוע ויכוחים מי הנהג המהיר והטוב בחבורה.

פעילות הקארטינג מתאימה לילדים החל מגיל 11 ומעלה וידועה כאטרקציה למשפחות, אטרקציה לזוגות, אטרקציות לקבוצות ועוד.

קארטינג באגם - בטיחות מעל הכל

החוויה בקארטינג בצפון הינה מהנה במיוחד, אצלנו מקפידים על הבטיחות. הנקודות עליהן אנו שמים דגש הינם קודם כל בטיחות האורחים והמשתתפים בפעילות. מתחם ההמתנה וקבלת הפנים של קארטינג באגם מופרד על ידי גדר בטיחות ושילוט תואם ליצירת חוצץ בין משתתפי המירוצים לבין הקהל הממתין והצופה בחוויה. שערי כניסה ויציאה למסלול נסגרים ונפתחים בין מקצה למקצה על ידי אחראי המסלול ובכך אנו יוצרים סדר ושליטה על המשתתפים מלאי האנדרנלין. הפעילות כולה מצולמת ומתועדת במחשב מירוצים מיוחד למדידת מהירות ושמירה על חוקי המירוצים במסלול שלנו. על הרכבים המשתתפים עולים רק לאחר הסבר תפעול קצר, חבישת קסדה וחגירת חגורת בטיחות. לפני כל סבב מירוץ אנו מבצעים סבב הכרות עם המסלול והקארטינג כדי למנוע בזבוז זמן בלמידת הנהיגה על הרכב. כל המסלול שלנו מצוייד במעקות בטיחות מיוחדים ובמטפי אש למניעת דליקות ותאונות.

 
 
 

מיקום: אגם מונפורט, גליל מערבי

15 דקות מנהריה וכרמיאל:

להזמנות ובירורים נוספים:

052-4277412

נווט עם וויז

שלח הווטצאפ

קארטינג בצפון